יעוץ וליווי עסקי

זה קורה בעסקים הכי טובים

יש לך עסק מצוין, ויש לו כל מה שצריך כדי להצליח, ובגדול. אבל בתוך הניהול השוטף, התמחורים, הספקים, ניהול העובדים, כיבוי השריפות ושימור הלקוחות, לא תמיד רואים בבירור מה תקוע ולמה השורה התחתונה לא תואמת את הציפיות. ייעוץ וליווי עסקי נועד לעזור לך להפיג את הערפל ולגלות מה עובד ומה פחות, וליישם את המסקנות כדי שהעסק יזנק למקום בו הוא צריך להיות.

מעטפת פתרונות לעסקים קטנים ובינוניים

ההבדל בין עסק מצליח לעסק מדשדש נמצא בפרטים הקטנים. יועץ עסקי טוב ידע לאתר את הנקודות הבעייתיות בהתנהלות העסק, לטפל בהן ולהנהיג מציאות עסקית טובה ובטוחה יותר.
הייעוץ והליווי שאני מעניקה יוצאים משיטת 'המשולש האפקטיבי' שפיתחתי, ושהוכחה כיעילה ביותר עבור עסקים שרוצים להגיע לתוצאות עסקיות מהירות. השיטה כוללת מעטפת של פתרונות בשלושה תחומים:

  • ניהול פיננסי
  • אסטרגיה ופיתוח עסקי של שיווק ומכירות
  • תהליכים ארגוניים

על מנת שעסק יהיה מאוזן, חשוב ששלוש הזרועות הללו יהיו יציבות. אנחנו שואפים להשיג את היציבות הזאת במהירות, ומלווים את העסק בתהליך יעיל ומזורז, יד ביד, עד להשגת התוצאות הרצויות. הליווי נשען על פגישות שבועיות, ניהול הכספים ותזרים המזומנים, והדרכה צמודה ביישום הדרך שהותוותה. אנו רואים חשיבות בכל פרט של התהליך, וזמינים עבורכם תמיד לייעוץ ולסיוע.

לכל עסק צרכים שונים, וחשוב להתאים לו ייעוץ עסקי מתאים. אנו נתמקד במה שהעסק שלך זקוק לו בתוך מעטפת הפתרונות - ניהול כספים, מינוף ממשברים פיננסים, כתיבת תכניות עסקיות, גיוס אשראי, פיתוח עסקי ואסטרטגיה שיווקית, ליווי תהליכי מכירה, ועוד - בליווי והדרכה צמודה יד ביד עד לתוצאה הרצויה. אני מאמינה בתהליכים קצרים ומתחייבת [s1] להגיע לתוצאות בתוך שלושה חודשים!

ראיה - תכנון - תוצאות

בתהליך הייעוץ העסקי נתמקד בשלושה שלבים מרכזיים:

אבחון: אבחון עסקי מעמיק של הנושאים הפיננסים, השיווקיים, התפעוליים וצרכי האשראי.

תכנון: בניית תכנית עבודה המתמקדת בנקודות שאיתרנו באבחון העסקי, ושמטרתה שיפור ביצועי העסק.

ביצוע: יישום תכנית העבודה ובדיקת היעדים והתוצאות שנחשפו בשלבים הקודמים.

זאת ההבטחה שלי אליך: השיטה שלי עובדת. כשעושים את זה נכון, ייעוץ וליווי עסקי הוא השקעה מניבה. עשרות עסקים שהצליחו לזנק לשלב הבא ולהרוויח בגדול מוכיחים את זה, ובסופו של התהליך גם העסק שלך יגיע לתוצאות ניהוליות וכספיות שלא רק שיכסו את עלויות הליווי שלי, אלא אף יחסכו עבורך עשרות אלפי שקלים, ויגדילו את המחזורים והרווחיות בטווח הקצר.


הצטרפו להצלחה של עשרות עסקים שעברו
את התהליך והצליחו בגדול!

צרו קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

אמנת שירות