ליווי עסקים בהקמה

הופכים חלום למציאות

יש לך רעיון נהדר לעסק? מזל טוב! האופטימיות בעיצומה, אתה מתרגש, מתכנן, מתכונן, ואתה מוכן כבר להניע את המהלך. אבל רגע לפני שאתה מתחיל לספור בראש את המזומנים העתידיים, כדאי לעצור ולהכיר את המומחים שילוו אותך בתהליך.

ראיה - תכנון - תוצאות

הסטטיסטיקה העגומה מראה כי 70% מהעסקים הנפתחים בארץ, נסגרים במהלך חמש השנים הראשונות שלהם. הסיבות לכך רבות ומגוונות, אך הסיבה המובילה היא חוסר תכנון נכון, לצד ניהול לקוי של הכסף.

אתה רוצה להקים עסק שימשיך להתקיים ולשגשג שנים רבות, ולכן עוד בשלב ההקמה חשוב להיעזר במומחים בעלי ניסיון שסייעו לעשרות עסקים בתכנון, בהקמה ובהשגת התוצאות הרצויות. רגע לפני שמתניעים נדרשת חשיבה עמוקה, ניתוח עסקי מלא ותכנון מדוקדק של התוכנית העסקית.

הכל מתחיל בתכנון מקדים

גישת "סמוך על סמוך יהיה בסדר" רווחת במקרים רבים של פתיחת עסק חדש וכחלק מהתנהלות עסקית שוטפת. אבל כולנו יודעים שסוף מעשה במחשבה תחילה. אז לפני שיוצאים לדרך, לפני שרצים להשקיע כסף ולהתחייב להלוואות, בדקו האם הרעיון ישים כלכלית, מהם הסיכונים ומהם הסיכויים, ומה נדרש באמת לעשות על מנת להפוך אותו למצליח.

תוכנית עסקית טובה תפגיש אתכם עם שילוב החלום, החזון שלו והמציאות העסקית-כלכלית. התוכנית חשובה לצורך בדיקת כדאיות כלכלית ובחינת פוטנציאל עסקי ואומדן סיכויי ההצלחה שלו, גיוס הון ואשראי, בחינתכניסת משקיעים ושותפים אסטרטגיים לעסק ומניעה מקדימה של טעויות עסקיות.

תוכנית עסקית טובה תכלול:

  • בדיקת כדאיות כלכלית ומחקרי שוק
  • גיוס אשראי, משקיעים ושותפים
  • תיאור השוק, הענף, מתחרים, מוצרים ושירותים שהעסק ימכור
  • מתחרים, תמחיר והמחרה
  • יעדים ולוח זמנים לביצוע
  • סיכום התחזיות הכספיות של רווח והפסד חזוי
  • תזרים מזומנים חזוי

עסקים רבים חוששים בתחילת הדרך מההוצאה הכספית הכרוכה בליווי עסקי, אך זאת ההבטחה שלי אליך: השיטה שלי עובדת. כשעושים את זה נכון, ייעוץ עסקי הוא השקעה מניבה. עשרות עסקים שליוויתי את הקמתם מוכיחים זאת לאחר שהצליחו בגדול. בסופו של התהליך גם העסק שלך יגיע לתוצאות שלא רק שיכסו את עלויות הליווי שלי, אלא אף יחסכו עבורך עשרות אלפי שקלים ויבטיחו את המשך קיומו בטווח הארוך.


הצטרפו להצלחה של עשרות עסקים שעברו
את התהליך והצליחו בגדול!

צרו קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

אמנת שירות