אודות

נעים להכיר, גאולה חיים

הגיע הזמן שהעסק שלך ירוויח כמה שהוא שווה

תוצאות העסק שלך לא עומדות בציפיות? יכולות להיות לכך סיבות רבות - ריבוי הלוואות, מחסור בזמן, עומס בשוטף, אסטרטגיה לא מדויקת, ליקויים בניהול, הוצאות גבוהות, נזילות כספים, קוצר במזומנים, היעדר תוכנית שיווקית או כל גורם אחר. מה שחשוב הוא שאפשר לפתור את כל אלה ולהוביל את העסק למקום של הצלחה ושגשוג תוך זמן קצר.

ראיה - תכנון - תוצאות

הצוות שלי ואני נסייע לך להבין היכן נמצאות הבעיות בעסק שלך, נבנה תוכנית מדויקת לפתרון בעיות אלה, ונלווה אותך בכל צעד וצעד עד למימוש מלא שלה. הצעד הראשון יכלול לרוב ייצוב פיננסי מיידי של העסק על ידי פעולות פרקטיות כמו סידור תזרים המזומנים, שליטה בהוצאות העסקיות והפרטיות, טיפול באשראי, מיחזור הלוואות והקטנת ההחזרים החודשיים, גיוס אשראי חכם, הקטנת עלויות של ספקים ועוד.
לאחר השגת שליטה בתחום הפיננסי, נכין תוכנית להמשך הצמיחה, על פי החזון והשאיפות של העסק. בתהליך ממוקד וקצר מועד ניתן להגיע להישגים מרחיקי לכת:

 • הבראה וייעול של עסקים/ אגפים
 • צמצום הוצאות עסקיות
 • גיוס אשראי בתנאים מעולים
 • מחזור אשראי קיים בתנאים טובים יותר
 • ניהול נכון של עובדים
 • שיווק ושירות לקוחות יעילים
 • הגדלת מכירות ושיפור הרווחיות
 • הגדלת השורה התחתונה במחזור וברווח השנתי


נעים להכיר, גאולה חיים

מזה כמעט 30 שנה אני פעילה בעולם העסקים. אני מייעצת, מלווה ומובילה תהליכי שינוי בתחום האיתנות הפיננסית, האסטרטגיה השיווקית והגדלת המכירות בעסקים קטנים ובינוניים. מאחורי ניסיון עשיר בתחומי הניהול, הפיננסים, המכירות והפיתוח העסקי בחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי, אותן הצעדתי להישגים עסקיים משמעותיים. בנוסף, הקמתי וניהלתי מספר מיזמים עסקיים משל עצמי.

אני בוגרת תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות בתחום הניהול והשיווק, ובוגרת קורס יועצים עסקיים 'תות תקשורת' ו'תוצאות'. כמי שבאה מעולמות היזמות, הניהול והאקדמיה, אני מביאה איתי ניסיון וראייה רחבים ביותר, ויכולת לנתח כל עסק מנקודת מבט ייחודית: אני רואה את התמונה הגדולה ואת כל הפרטים המרכיבים אותה, היכן ישנו צורך בהתערבות ובשינוי, וכיצד ניתן ליישם את אלה לטובת השגת החזון איתו יצאנו לדרך.

הייעוץ והליווי שאני מעניקה הוא פרטני וייחודי לעסקים השונים, אך הוא תמיד יוצא משיטת 'המשולש האפקטיבי' שפיתחתי, הכוללת מעטפת של פתרונות בשלושה תחומים:

 • ניהול פיננסי
 • פיתוח עסקי שיווק ומכירות
 • תהליכים ארגוניים

צוות המשרד שלי מונה בעלי מקצוע מתחומים שונים ומשלימים, כולל מומחי מכירות, פיתוח עסקי, כלכלנים, יועצים ארגוניים ומומחים לשיווק דיגיטלי. אנו ערוכים להעניק לך ליווי 360 ולהוביל את העסק יחד איתך להצלחה. זאת ההבטחה שלי אליך: בסופו של תהליך, העסק שלך יגיע לתוצאות ניהוליות וכספיות שלא רק שיכסו את עלויות הליווי שלי, אלא אף יחסכו עבורך עשרות אלפי שקלים, ויגדילו את המחזורים והרווחיות בטווח הקצר. אני מתחייבת לכך שאינני הוצאה לעסק אני הכנסה . החיסכון וההתייעלות והגדלת הרווח של העסק כתוצאה מתהליך הליווי עולים עשרות מונים על העלות.

הינה מה שיש ללקוחות להגיד:

"הגדלתי את מחזור המכירות החודשי מ-20,000 ל-38,000 בתוך חצי שנה" - לירון אלמליח מעצב פנים ראשל"צ

"הפכתי מרפאת שיניים מצרכנית אשראי בגובה 400,000 ₪ ל 40,000 ₪ פלוס בחשבון בתוך שנה" - ד"ר ירון סלוקי, בעלים, רמת גן

"פתחתי עסק ליבוא בשמים שהפך לרווחי בשנה הראשונה" - איציק גודיוב חיפה

קראו עוד >