אסטרטגיה,שיווק ומכירות

ראיה - תכנון - תוצאות

השירות או המוצר שלכם לא מכניס מספיק לקופת העסק? ייתכן מאוד שיש לכם מוצר מנצח, אבל למרבה הצער בעסקים - איכות לבדה לא מספיקה. בעולם התחרותי והרווי שבו אנחנו פועלים, הכוח המניע את הפעילות והצמיחה העסקית נשען על מערך השיווק והמכירות. אם המערך הזה לא חזק - העסק לא יגיע לפוטנציאל הרווחיות שלו.

עולם השיווק עבר בשנים האחרונות שינויים מרחיקי לכת, ובעלי עסקים נדרשים ליותר יצירתיות, חדשנות, מיתוג מבדל ונוכחות שיווקית חזקה. פיתוח עסקי של תחום השיווק והמכירות הפך ל'מאסט' לכל עסק שרוצה לקיים מערך שיווקי נכון ולהגדיל מכירות, בין אם בתוך החברה ובין אם בתהליך ליווי של יועץ שיווק. תהליך כזה ממקד את העסק ומסייע לו לנתב את משאביו למקומות בהם המאמץ השיווקי יהיה הכי כדאי, לאתר במדויק את הלקוחות, וליצור את דרכי הפעולה שיביאו לעסק הכי הרבה תועלת.

ראיה - תכנון - תוצאות

בתהליך הפיתוח העסקי נתמקד בשלושה שלבים מרכזיים:

אבחון: השלב הראשון בתהליך מתחיל באבחון מעמיק של העסק על ידי יועץ שיווק, הכולל למידה של מה שנעשה עד כה, איתור ההזדמנויות הקיימות בתחום, מיפוי המתחרים הפועלים בשוק והגדרת החוזקות והייחודיות של העסק.

תכנון: לאחר שלב הלמידה נעבוד על גיבוש תכנית שיווק, אותה נתרגם לתוכנית עבודה שנתית. התוכנית מתייחסת לאסטרטגיה השיווקית שהוגדרה, למתחרים, למחירים הנהוגים בשוק, לפוטנציאל הגידול, לאיתור הלקוחות הפוטנציאליים, ליתרונות היחסיים, לערוצי השיווק, לתקציב וליעדי ביצוע כספיים וכמותיים.

ביצוע: בשלב זה נתחיל ליישם את התוכנית ולפעול בערוצי השיווק השונים - שיווק באינטרנט, שיווק אופליין, מצגות, מעמדי מכירה וכד'. בשלב זה גם ניישם את התוכניות לבניית מוצרים ושירותים חדשים ונטמיע שינויים ארגוניים שיתרמו להתפתחות העסקית - הכל בהתאם לאסטרטגיה העסקית שהוגדרה. התוכנית כוללת מטרות ויעדים הניתנים למדידה לאורך כל תהליך הליווי, אותה ניתן לשפר בעשייה משותפת של יועץ השיווק ומנהל העסק, עד להגדלת המכירות והרווחיות.

תוצאות תוך 3 חודשים - בהתחייבות.

תהליך הפיתוח העסקי מוכח שוב ושוב כהשקעה המניבה רווחים בזמן קצר. עשרות עסקים שעברו את התהליך והצליחו לגדול ולזנק בהכנסות מוכיחים זאת. גם העסק שלך יכול להגיע לתוצאות שלא רק שיכסו את עלויות הליווי שלי, אלא אף יגדילו את המחזורים והרווחיות בזמן קצר ביותר. גם עבור העסק שלך, אני מתחייבת [s1] להגיע לתוצאות בתוך שלושה חודשים!

הצטרפו להצלחה של עשרות עסקים שעברו תהליך פיתוח עסקי לשיווק ומכירות והצליחו בגדול! צרו קשר לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות


הצטרפו להצלחה של עשרות עסקים שעברו
את התהליך והצליחו בגדול!

צרו קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

אמנת שירות